تاریخ انتشار:93/3/11 - 12:47
شماره مطلب:13933118551
تعداد نظرات:8

کمپین "حجاب؛ صیانت از حریم خانواده" را امضا کنید

هرامضاي شما مهر تاييدي است بر وصيتنامه يك شهيد كه در كنار خون خويش بر حجاب تاكيد مي‌كند. هر امضاي شما تكبير كوبنده و نَه بزرگي است بر هر چه بي غيرتي و بي عفتي كه در فضاي مجازي ريشه دوانده.

به گزارش طنین یاس، یک جوان تازه مسلمان، اهل سرزمینی که مردمانش دین و مذهب را افراط و فشار می دانند؛ مقابلمان نشسته بود مي‌گفت یک اتفاق او را مقابل یک مفهوم بزرگ قرار می دهد تا این مسیر را از هر کجا آمده برگردد و از سر «بسم ا...» بگوید و زندگی را از نو زندگی کند.

وسط آن کلمات حرفی زد که برای ما بچه مسلمان ها، پاداش هر دشواری بود که از بابت دین و حجابمان به آن دچار می شدیم. او گفت: زنانی هستند که برای نگاه کردن به چشمانشان باید وضو بگیری، بس که نجیبند، بس که پاکند؛ می ترسی که چشمانت حتی اندکی غبار داشته باشد و آن همه پاکی آلوده شود.

داشتیم فکر می کردیم؛ چقدر این حجاب احترام می دهد به کلمات آدم هایی که ما را خطاب قرار می دهند؛ چنان که در وصیت نامه شهید محمد حسن جعفرزاده آمده بود: «اى خواهرم! قبل از هر چیز استعمار از سیاهى چادر تو می ‏ترسد تا از سرخى خون من.»
بر این باوریم که این کلمات ارزش غیرت زنانه ماست.

تقویم می گوید که 21 تیرماه سالروز عفاف و حجاب با ماه مبارک رمضان؛  تقارن یافته است.

همین را بهانه کردیم تا از همه زنان غیوری که حجاب را نه حصار که آزادی و احترام به خود می دانند؛ دعوت کنیم تا به این کمپین بپیوندند تا این حرکت کوچک که امروز در فضای مجازی رقم می خورد؛ به جنبشی جهانی بدل گردد و همه زنان و مردان آزاده؛ آن را در مسیر تحقق هدفش که ترویج «عفت» در جامعه و برای جامعه است؛ یاری برسانند.

از شمایی که دغدغه هایتان فراتر از امور روزمره هستند، دعوت می کنیم تا با حضور و همراهی ارزشمندتان، به قوت گرفتن این تلنگر کوچک در دنیای مجازی کمک کنید که شاید جهان واقعی هم از آن تأثیر پذیرد.

هر امضاي شما مهر تاييدي است بر وصيتنامه يك شهيد كه در كنار خون خويش بر حجاب تاكيد مي‌كند. هر امضاي شما تكبير كوبنده و نَه بزرگي است بر هر چه بي غيرتي و بي عفتي كه در فضاي مجازي ريشه دوانده.

پس با امضاي تك تك‌مان در اين كمپين اعلام مي‌كنيم كه براي حمايت از دستاوردهاي انقلاب اسلامي ايران و امام راحل(ره) و خون شهدا هميشه آماده بوده و حجاب را مهر قبولی صوم و صلاتمان می دانیم.

به گزارش طنین یاس، کمپین "حجاب؛ صیانت از حریم خانواده" با همکاری "سایت خبری تحلیلی طنین یـاس" و "موسسه فرهنگی هـل اتـی"  که در زمینه هیئت های قرآنی، مسابقات هنری-تربیتی-معرفتی- و آموزش زنان و بصیرت افزایی ، ترویج عفاف و حجاب و معرفی زنان الگو و نخبه و پیشکسووت فعالیت می کند، راه اندازی شده است. 

برای امضای کمپین "حجاب، صیانت از حریم خانواده"  اینجا کلیک کنید.

انتهای پیام/ح

نظرات

با عرض سلام و خسته نباشید لطفا به من کمک کنید تا در ترویج مطالب خوب شریک شوید من روز های فرد ساعت 22 برنامه زنده فردا دیر است را از شبکه سلامت ضبط می کنم و در اینترنت میگذارم. این برنامه به موضوعات جالبی مانند ازدواج ، اعتیاد ، دوستی های خیابانی ، اینترنت تاکنون پرداخته است. من از شما خواهشمندم که به وبلاگ من بیایید و این برنامه را که برای جانواده های ایرانی لازم و مورد نیاز است را گرفته ( کپی کرده ) و در وبلاگ خود قرار دهید تا دراین ثواب شرکت کنید و همچنین اگر وبلاگ یا سایتی را می شناسید که این مطالب را می پذیرند و در خود قرار می دهند را به من معرفی نمایید. با تشکر فراوان سخن دانلود http://sokhandownload.blogsky.com/

باسلام و تشکر،زن مظهر زیبایی است و خالق هنر و جاودانگی،پس نمی تواند خالق فساد باشد،بدین جهت باید او را از شخصیت وجودیش آگاه نمود.

حجاب را همه دختران قبول دارند چه ایرانیها و چه غیرایرانیها چه بسا که خدا همه انسانها را پاک آفریده و باورم کنیم که همه ما با هر دین و ملیتی سپاهی هستیم از خدا در برابر صفوف ابلیس و اهریمن ولی خب برای خارجیها که ملموس نیست چون دینهایی در سرزمینشان است که حجاب به اینصورت تعریف نشده و ایرانیها از آنان تاثیر میپذیرند... گرما و اینجور مسائل بهانه است باید ببینیم چرا ایرانیها ، خارجیها را الگوی خود قرار میدهند...!!!

افزودن نظر جدید

انتشار دیدگاه به معنای تایید آن نیست . نظرات توهین آمیز منتشر نمی شود .
Image CAPTCHA
لطفا کاراکترهای تصویر را در کادر بالا وارد نمایید.