تاریخ انتشار:95/10/13 - 14:03
شماره مطلب:1395101340218
تعداد نظرات:0

9 دی ماه تجلی بیداری و بصیرت

مراسم گرامی داشت سالروز حماسه 9 دی صبح امروز در میدان امام سمنان برگزار شد و بانوان سمنانی با حضور خود در این مراسم ضمن محکومیت سران فتنه این روز را گرامی داشتند.

به گزارش پایگاه خبری تحلیلی طنین یاس، به نقل از شاخه طوبی؛حماسه نهم دی ماه و حضور عاشورایی مردم حماسه ساز و ولایتمدار ایران اسلامی در راهپیمایی 9 دی ماه 1388 نقطه عطفی در تاریخ انقلاب و برگ زریّن دیگری در افتخارات مرد و زن ایرانی به حساب می آید . حماسه 9 دی نماد عزّت، استقلال و بصیرت مردمی است که تا پای جان برای حفظ اصول اسلام و آرمان‌های انقلاب ایستاده اند و با صدای رسا اعلام کردند که اگر دشمن در برابر دین آنها بایستد در برابرتمام دنیای آنها خواهند ایستاد

مراسم گرامی داشت سالروز حماسه 9 دی صبح امروز در میدان امام سمنان برگزار شد و بانوان سمنانی با حضور خود در این مراسم ضمن محکومیت سران فتنه این روز را گرامی داشتند.

به همین بهانه به گفت و گو مصاحبه با چند تن از این بانوان پرداختیم که مشروح این گفت و گو ها را در ادامه خواهید خواند.

فاطمه خراباتی گفت:امروز به این مراسم آمدیم تا پشتیبانی از رهبر انقلاب هستیم و رهبر ما هیچگاه تنها نخواهد ماند زیرا از این روز درس گرفتیم آگاه، با بصیرت و گوش به فرمان رهبر باشیم و در خط ولایت حرکت کنیم.

وی در ادامه افزود:فتنه به علت بی بصیرتی عده ای از مردم و سو استفاده دشمن از فضای نا آرام ایران اسلامی رخ داد.

این بانوی سمنانی اظهار کرد: 9دی نشان می دهد که مردم هیچگاه ولایت فقیه را تنها نمی گذارند و پای این نظام و ولایت ایستاده اند امروز هم به این مراسم آمدیم تا به دشمنان نظام نشان دهیم همواره بر آرمان هایمان معتقدیم و این هشداری برای آن ها محسوب می شود تا دوباره به فکر فتنه گری نباشند.

وی در نهایت گفت:الگوبرداری های غلط و فراموشی آرمان های اصیل ایران اسلامی و نادیده گرفتن ولایت فقیه از جمله مواردی است که همواره تهدیدی برای ما محسوب می شود.

زهرا فرخی گفت:حماسه 9 دی زمان خ داد که فتنه گران به امام حسین و ولایت فقیه و آرمان های مردم توهین کردند پس 9 دی نماد تعصب مردم ایران به دین و انقلاب و ولایت فقیه است. این روز از آن جهت ماندگار است که آگاهی و بصیرت مردمی که همواره پایبند به نظام اسلامی و ولایت را نشان می دهد.

وی در ادامه افزود: سال 1388 عده ای فتنه گر که از دشمنان خارجی خط می گرفتند سعی کردند نظام و انقلاب ما را نا بود کنند که با توفیق الهی و درایت و بصیرت ایرانیان شکست خوردند و نتوانستند کاری از پیش ببرند.

فرخی اظهار کرد:از این حماسه درس می گیریم که همیشه بصیر آگاه و متحد باشیم و پشتیبانی از ولایت فقیه را فراموش نکنیم تا در برابر فتنه های دشمن که همواره وجود دارد مقاوم باشیم.

این بانوی سمنانی در نهایت گفت: از مردم می خواهم که همواره پشتیبان رهبری بوده و در صحنه باشند و از تفرقه بپرهیزند.

مریم حسینی گفت:در سال 88 به حدی اوضاع پیچیده شده بود که تشخیص درست و غلط از هم دشوار بود و من از کسانی بودم که باور داشتم در انتخابات تقلب شده اما با گذشت زمان مشاهده رفتار و عملکرد فتنه گران به اشتباه خودم پی بردم.

وی در ادامه بیان کرد:همانطوریکه رهبر انقلاب گفته اند باید با بصیرت باشیم دشمن خودمان را خوب بشناسیم تا در زمان فتنه گمراه نشویم.

این بانوی سمنانی افزود:امروز در این گرامی داشت حاضر شدم تا به نوبه ی خودم در یادآوری این حماسه ملی نقش داشته باشم؛ باید بدانیم:هر عاملی که سبب فراموشی این روز شود تهدید محسوب می شون حال چه این عامل انسانی باشد چه فرهنگی.

شهربانو عرب گفت: انقلاب ما ثمره خون شهدای ما است همه ی ما در برابر این میراث گران بها مسئول هستیم و روزی باید پاسخگوی آن شهدا باشیم نباید بگذاریم دشمنان این مرز و بوم حتی فکر فتنه ای دیگر هم به سرشان بزند

افزودن نظر جدید

انتشار دیدگاه به معنای تایید آن نیست . نظرات توهین آمیز منتشر نمی شود .
Image CAPTCHA
لطفا کاراکترهای تصویر را در کادر بالا وارد نمایید.