تاریخ انتشار:95/12/27 - 19:28
شماره مطلب:1395122742383
تعداد نظرات:0
امیدوارم در مسئولیت جدیدم موفق باشم

صوفی‌زاده: فدراسیون فوتبال نگاه عادلانه‌ای به فوتبال بانوان دارد

نایب رئیس بانوان فوتبال بانوان گفت: فدراسیون نهایت تلاش خود را در این زمینه انجام داده تا تعادل بین فوتبال بانوان و آقایان وجود داشته باشد و تاکنون نیز چنین بوده است.

به گزارش پایگاه خبری تحلیلی طنین یاس، خبرنگار ورزشی خبرگزاری تسنیم، لیلا صوفی‌زاده پس از انتخابش به عنوان نایب‌رئیس سوم رئیس فدراسیون فوتبال گفت: مسئولیت سنگینی به من واگذار شده و امیدوارم بتوانم در ادامه رسالت خود از ارزش‌های اسلامی و اخلاقی در کارهایم بهره گرفته و در انجام وظایف خود سربلند باشم.

رئیس کمیته فوتبال بانوان افزود: لازم می‌دانم تشکری از وزیر ورزش و دولت تدبیر و امید داشته باشم که نگاه ویژه‌ای به ورزش بانوان دارند و امیدوارم این حمایت همچنان ادامه داشته باشد و بانوان ما بتوانند در رقابت‌های مختلف سربلند باشند.

صوفی‌زاده درباره امکاناتی که برای تیم ملی فوتسال و فوتبال بانوان در نظر گرفته شده است، عنوان کرد: به هر حال توسعه فضای زیرساخت‌ها از برنامه‌های مدون و پیشرفته فدراسیون است که فدراسیون نهایت تلاش خود را در این زمینه انجام داده تا تعادل بین فوتبال بانوان و آقایان وجود داشته باشد و تا الان هم نگاه عادلانه‌ای به ورزش بانوان و فوتبال بانوان در فدراسیون وجود داشته است. 

نایب رئیس بانوان فوتبال بانوان درباره برنامه تیم ملی بانوان گفت: بانوان بزرگسال مراحل آماده سازی خود را از امروز آغاز کرده و تا 28 اسفند ادامه خواهد داشت. همه می‌دانند که فوتسال ما یکی از بهترین‌های آسیا است و بانوان ما با حجاب خود در همه مسابقات ورزشی حضوری موثر دارند. 

وی افزود: تیم ملی فوتسال راه طولانی در پیش گرفته و هدف ما این است که رتبه سیزدهم خودمان را در آسیا را با برنامه‌ریزی مدون بهبود بخشیده و آینده درخشانی را برای فوتسال کشورمان پیش‌بینی می‌کنیم. 

انتهای پیام/ غ

 

افزودن نظر جدید

انتشار دیدگاه به معنای تایید آن نیست . نظرات توهین آمیز منتشر نمی شود .
Image CAPTCHA
لطفا کاراکترهای تصویر را در کادر بالا وارد نمایید.