تاریخ انتشار:96/1/28 - 08:57
شماره مطلب:139612842989
تعداد نظرات:0
رییس مرکز امور قرآنی سازمان اوقاف:

مسابقات بین‌المللی بانوان در راستای تربیت نسل قرآنی است

رییس مرکز امور قرآنی سازمان اوقاف گفت: آموزش بانوان علاقه‌مند به مباحث قرآنی می‌تواند در تربیت نسل قرآنی نقشی بسیار موثری داشته باشند، مسابقات بین‌المللی بانوان نیز با همین هدف برگزار می‌شود.

حجت‌الاسلام سیدمصطفی حسینی،‌ رییس مرکز امور قرآنی سازمان اوقاف در گفت‌وگو با خبرنگار  پایگاه خبری تحلیلی طنین یاس، درباره مسابقات بین‌المللی بانوان که همزمان با مسابقات بین‌المللی بزرگسالان از 31 فروردین تا 6 اردیبهشت در تهران برگزار می‌شود، گفت: با توجه به نقش بسیار محوری که بانوان در بحث تربیت دارند می‌توان گفت کانونی‌ترین عنصر در ساخت سبک زندگی هستند.

وی افزود: اگر درباره سبک زندگی اقدام موثری برای آموزش بانوان علاقه‌مند به مباحث قرآنی انجام گرفته و آنان در این زمینه ارتقا یابند می‌توانند در تربیت یک نسل قرآنی نقشی بسیار موثر داشته باشند.

حجت الاسلام حسینی درباره رسیدن به این هدف، عنوان کرد: ما برای رسیدن به این منظور مسابقات بین‌المللی بانوان قرآنی را برگزار کردیم.

 رییس مرکز امور قرآنی سازمان اوقاف اظهار داشت: در کنار این مسابقات نیز یک فضاسازی و کمپینی با محوریت و انتخاب آیات با موضوع سبک زندگی قرآنی راه‌اندازی شده است که امروز در این مکان از پوستر آن رونمایی داشتیم.

وی افزود: با توجه به تاکیدات رهبر معظم انقلاب و ضرورتی که سبک زندگی قرآنی برای جامعه امروز ما دارد ما به ترویج این موضوع پرداختیم.

حجت الاسلام حسینی، ابراز کرد: محتوایی که برای این کمپین در بخش تبلیغ محیطی، تبلیغ مجازی و اطلاع رسانی از طریق رسانه‌ها آماده شده همه ناظر بر سبک زندگی قرآنی است که به مباحثی نظیر تربیت، ازدواج و خانواده می‌پردازد.

وی در پایان خاطرنشان کرد: امیدواریم که مسابقات بین‌المللی بانوان بتواند اثرگذاری بالایی در فضای فرهنگی کشور داشته باشد.

 

خبرنگار عصمت علی آبادی - انتشار دهنده توکلی

افزودن نظر جدید

انتشار دیدگاه به معنای تایید آن نیست . نظرات توهین آمیز منتشر نمی شود .
Image CAPTCHA
لطفا کاراکترهای تصویر را در کادر بالا وارد نمایید.