تاریخ انتشار:96/1/31 - 13:15
شماره مطلب:139613143142
تعداد نظرات:0
دل‌نوشته دختر شهید مدافع حرم برای پدر:

بابا، مردم نمی‌دانند هرچه عروسک و هدیه بدهند جای بابا پر نمی‌شود+فیلم

دختر شهید مدافع حرم ابراهیم عشریه در دل‌نوشته‌ای خطاب به پدرش می‌گوید: «بابا، مردم نمی‌دانند هرچه عروسک و هدیه بدهند جای بابا پر نمی‌شود».

به گزارش پایگاه خبری تحلیلی طنین یاس، به نقل از باشگاه خبرنگاران پویا, شهید مدافع حرم ابراهیم عشریه متولد سال 1358 اصالتاً اهل شهرستان نکا و از پاسداران دانشگاه افسری و تربیت پاسداری امام حسین(ع) بود که در بیست و پنجم فروردین ماه سال گذشته برای دفاع از حریم اهل بیت(ع) داوطلبانه راهی سوریه شد و در منطقه حلب سوریه توسط تروریست‌های تکفیری به شهادت رسید.

شهید ابراهیم عشریه سومین شهید مدافع حرم پس از شهیدان حسین مشتاقی و سعید کمالی در شهرستان نکا به شمار می‌آید که هنوز پیکر وی به کشور بازنگشته است. از این شهید مدافع حرم 3 دختر به‌نام‌های زهرا، زینب و معصومه به یادگار مانده است.

زینب عشریه دختر شهید ابراهیم عشریه در مراسم اولین سالگرد شهادت پدرش دل‌نوشته‌ای را خطاب به او خواند. زینب در این دل‌نوشته می‌گوید:

«سلام باباجان. سلام عزیز دل من. کجایی.کجایی تا خنده‌های شیرینت را ببینم. کجایی بابا تا روی ماهت را ببینم. بابا، کجایی؟ راستی من و زهرا و معصومه دل‌تنگت شده‌ایم. بابا نمازهایم را می‌خوانم. راستی یادت هست  چادر نمازم را خودت سرم می‌کردی. با مادرم و خواهرانم نماز می‌خوانیم, نیستی و امام جماعت نداریم. بابا، هر وقت دلتنگت می‌شویم با مادر زیارت حضرت معصومه(س) می‌رویم . حضرت معصومه(س) خیلی مهربان است و دلتنگی‌های‌مان را خودش آرام می‌کند. بابا، مردم نمی‌دانند هرچه عروسک و هدیه بدهند جای بابا پر نمی‌شود. آخر دلتنگی برای بابا سخت است مثل دلتنگی‌های حضرت رقیه(س). بابا، کنار حضرت زینب(س) برای دلتنگی‌های ما خیلی دعا کن، به دعایت محتاجیم».

 

افزودن نظر جدید

انتشار دیدگاه به معنای تایید آن نیست . نظرات توهین آمیز منتشر نمی شود .
Image CAPTCHA
لطفا کاراکترهای تصویر را در کادر بالا وارد نمایید.