تاریخ انتشار:96/2/1 - 13:24
شماره مطلب:13962143188
تعداد نظرات:0
سه خبر از فدراسیون قایقرانی

آغاز اردوی روئینگ بانوان بزرگسالان، جوانان و نوجوانان و تیم آبهای آرام بانوان جوانان در آزادی

ششمین مرحله اردوی آمادگی تیم ملی روئینگ بانوان بزرگسالان از 2 اردیبهشت ماه در دریاچه آزادی برگزار می‌شود.

به گزارش پایگاه خبری تحلیلی طنین یاس،  به نقل از روابط عمومی فدراسیون قایقرانی، 9 پاروزن در آغاز ششمین مرحله اردوی آمادگی تیم ملی روئینگ بانوان از 22 اردیبهشت ماه تمرینات خود را در دریاچه آزادی آغاز می کنند.

این مرحله از اردو تا 23 اردیبهشت ماه ادامه پیدا می کند. نیکولا جیوگا سرمربی تیم های ملی روئینگ و بهناز مرادخانی به عنوان مربی هدایت پاروزنان را در این مرحله از اردو به عهده دارند.

رویا عباسی از آذربایجان غربی، شکیبا وقوفی، الیکا افشاری و سپیده جعفری مهر از تهران، فرحناز عشقی، زینب نوروزی و فرشته رومی از زنجان و مریم کرمی و مریم امیدی پارسا از همدان نفرات دعوت شده به این مرحله از اردو هستند.

 

* دومین مرحله اردوی تیم ملی آبهای آرام بانوان جوانان برگزار می‌شود

دومین مرحله اردوی تدارکاتی تیم ملی آبهای آرام بانوان رده سنی جوانان در بخش کانو و کایاک از امروز 31 فروردین ماه در دریاچه آزادی برگزار می شود.

تیم ملی آبهای آرام بانوان در آغاز دومین مرحله اردوی آمادگی خود به منظور حضور موفق در مسابقات قهرمانی آسیا از امروز 31 فروردین ماه در دریاچه آزادی به آب می زند. این مرحله از اردو تا 21 اردیبهشت ماه ادامه خواهد داشت.

سیما عروجی به عنوان سرمربی و ندا خلیلی به عنوان کمک مربی اعضای کادر فنی این تیم هستند.

ساجده تبریزی، صدف مقدم پور، رسپینا قوی دل، سارا حسینی، ساقی خاقانی و ساغر خاقانی از تهران، الناز شفیعیان و نرجس کارگرپور از گیلان، سما یاسمی از کرمانشاه و کیانا کمال زاده از هرمزگان در بخش کایاک و پریسا محمدزاده و سارا درختی از گیلان و پرستو مهنما از آذربایجان شرقی در بخش کانوکانادایی نفرات دعوت شده به این مرحله از اردو هستند.

 

 

* تیم ملی روئینگ بانوان جوانان و نوجوانان به آب می‌زند

ششمین مرحله اردوی تدارکاتی تیم ملی روئینگ بانوان رده سنی جوانان و نوجوانان از 2 اردیبهشت ماه در دریاچه آزادی آغاز می شود.

تیم ملی روئینگ بانوان رده سنی جوانان و نوجوانان خود را برای حضور موفق در مسابقات قهرمانی جوانان آسیا و کسب سهمیه المپیک نوجوانان آماده می کند. به همین منظور در آغاز ششمین مرحله اردوی آمادگی 9 پاروزن به اردو دعوت شدند. این مرحله از اردو از 2 اردیبهشت ماه در دریاچه آزادی آغاز می شود و تا 15 اردیبهشت ماه ادامه پیدا خواهد کرد.

نیکولا جیوگا سرمربی تیم های ملی روئینگ، سولماز عباسی مربی و ملیکا علی نژاد کمک مربی اعضای کادر فنی این تیم هستند. مبینا مرادی، مائده حضوری، حانیه رمضانی و اسراء جوانمردی از تهران، نسترن جوادی و مهتا آهنگران از زنجان، فاطمه صفری و کیمیا زارعی از همدان و هانیه بیداد از کرمانشاه نفرات دعوت شده به این مرحله از اردو هستند.

انتهای پیام/غ

 

افزودن نظر جدید

انتشار دیدگاه به معنای تایید آن نیست . نظرات توهین آمیز منتشر نمی شود .
Image CAPTCHA
لطفا کاراکترهای تصویر را در کادر بالا وارد نمایید.