تاریخ انتشار:96/2/1 - 13:25
شماره مطلب:13962143189
تعداد نظرات:0

پایان رقابت‌های لیگ برتر کانوپولوی بانوان با معرفی تیم‌های برتر

با برگزاری هفته پایانی رقابت‌های لیگ برتر کانوپولوی بانوان باشگاه آوای شهرکرد یک به مقام قهرمانی رسید.

به گزارش پایگاه خبری تحلیلی طنین یاس،  به نقل از سایت فدراسیون قایقرانی، دریاچه آزادی امروز 31 فروردین ماه میزبان هفته پایانی لیگ برتر کانوپولوی بانوان بود. در این هفته از رقابت ها 100 مسابقه برگزار و در نهایت تیم های برتر مشخص شدند.

بر این اساس آوای شهرکرد (1) 10 بر صفر تجهیزات قایقرانی سپاهان اصفهان را در هم کوبید، آوای شهرکرد (2) 4 بر یک راهبران بندر فریدون کنار را برد، تجهیزات سپاهان 4 بر 4 با اردوگاه شهید رسولی نوشهر مساوی کرد.

آوای شهرکرد (1) 10 بر صفر راهبران بندر فریدون کنار را از پیش رو برداشت، آوای شهرکرد (2) 10 بر صفر از سد اردوگاه شهید رسولی نوشهر گذشت. راهبران بندر فریدون کنار 7 بر صفر تجهیزات قایقرانی سپاهان را شکست داد، آوای شهرکرد (1) 15 بر صفر اردوگاه شهید رسولی نوشهر را مغلوب کرد.آوای شهرکرد(2) 10 بر صفر بر تجهیزات قایقرانی سپاهان غلبه کرد، راهبران بندر فریدون کنار 7 بر 2 در مقابل اردوگاه شهید رسولی نوشهر به پیروزی رسید و آوای شهرکرد(1) 5 بر صفر آوای شهرکرد (2) را برد.

بر این اساس در پایان نهمین دوره لیگ برتر کانوپولوی بانوان باشگاه آوای شهرکرد(1) با 24 امتیاز قهرمان شد. وی شهرکرد(2) با 18 امتیاز در رده دوم قرار گرفت و اردوگاه شهید رسولی نوشهر با 7 امتیاز جایگاه سوم را به خود اختصاص داد.

انتهای پیام/غ

 

افزودن نظر جدید

انتشار دیدگاه به معنای تایید آن نیست . نظرات توهین آمیز منتشر نمی شود .
Image CAPTCHA
لطفا کاراکترهای تصویر را در کادر بالا وارد نمایید.