تاریخ انتشار:96/4/22 - 09:58
شماره مطلب:139642244439
تعداد نظرات:0
راهپیمایی روز ملی عفاف و حجاب

حضور گسترده بانوان کمیجان در روز ملی عفاف و حجاب

به مناسبت 21 تیرماه روز ملی عفاف و حجاب راهپیمایی مدافعان حریم خانواده در شهر کمیجان همزمان با سراسر کشور برگزار شد. این مراسم به همت ستاد گرامیداشت هفته عفاف و حجاب شهرستان کمیجان برگزار شد.

به گزارش پایگاه خبری تحلیلی طنین یاس از کمیجان،راهپیمایی روز ملی عفاف و حجاب در شهر کمیجان از ساعت 9:30 صبح و از مقابل مسجد صاحب الزمان(عج) این شهر آغاز شد.

در این مراسم شرکت کنندگان مسیر مسجدصاحب الزمان(عج)- چهار راه مهدیه – خیابان امام خمینی(ره)- میدان معلم- خیابان معلم تا میدان شهرداری را به یاد شهدا مخصوصا شهدای مدافع حرم طی کردند.

شرکت کنندگان در راهپیمایی روز ملی حجاب و عفاف با سر دادن شعارهایی با محوریت حفظ عفت عمومی و حجاب اسلامی رعایت عفاف و حجاب را عامل اصلی حفظ کیان خانواده و بی بندوباری و عدم توجه به عفت و حیا را یکی از عوامل اصلی فروپاشی بنیان خانواده معرفی کرند

در ادامه راهپیمایی حجت الاسلام رجبی مسئول محترم نمایندگی ولیفقیه در ناحیه کمیجان در سخنانی آحاد مردم به خصوص بانوان را دعوت به حفظ عفاف و حجاب اسلامی نموده و برخی مصادیق بدحجابی و آثار سوء آن در سطح جامعه را بیان نمودند و در پایان بیانیه راهپیمایی روز عفاف و حجاب قرائت شد و شرکت کنندگان در راهپیمایی از نمایشگاهی که به همین مناسبت در میدان شهرداری برپا شده بود دیدن کرد.

انتهای/پ

 

افزودن نظر جدید

انتشار دیدگاه به معنای تایید آن نیست . نظرات توهین آمیز منتشر نمی شود .
Image CAPTCHA
لطفا کاراکترهای تصویر را در کادر بالا وارد نمایید.