تاریخ انتشار:96/7/1 - 01:51
شماره مطلب:13967146665
تعداد نظرات:0
السلام علی الرضیع الصغیر یا علی اصغر علیه السلام

همایش بزرگ و جهانی شیرخوارگان حسینی در گیلان + تصویری

همایش بزرگ شیرخوارگان حسینی صبح روز جمعه علاوه بر اینکه در مصلی حضرت ولیعصر (عج) شهرستان فومن با حضور مادرانی که نوزادان و فرزندان دلبندشان را در آغوش داشتند در سایر مساجد شهرستان (مسجد پیامبر اعظم (س) شهرک امام خمینی (ره)، بخش سردار جنگل مسجد کلرم ْ مزار شهدای شنبه بازار- شهید سید جواد موسوی- بخش گشت رودخان و ... ) برگزار شد.

به گزارش پایگاه خبری تحلیلی طنین یاس گیلان، همایش بزرگ شیرخوارگان حسینی صبح روز جمعه علاوه بر اینکه در مصلی حضرت ولیعصر (عج) شهرستان فومن با حضور مادرانی که نوزادان و فرزندان دلبندشان را در آغوش داشتند در سایر مساجد شهرستان (مسجد پیامبر اعظم (س) شهرک امام خمینی (ره)، بخش سردار جنگل مسجد کلرم ْ مزار شهدای شنبه بازار- شهید سید جواد موسوی- بخش گشت رودخان و ... ) برگزار گردید.

اولین جمعه محرم که اولین روز از ماه محرم امسال است تجدید میثاق با کوچکترین و دلیرترین سرباز کربلا ، عزیز و جگرگوشه رباب (حضرت علی اصغر(ع)) در سراسر کشور و سایر نقاط جهان می باشد و تقارن آن با آغاز هفته دفاع مقدس  بر دل شیفتگان -حضرت اباعبداله (ع) و شهدای در راه عشقش- آتش زده است.

همایش شیرخوارگان حسینی نمایش لشکریان مهدویست . نوزادانی که فداییان و سرباز حضرت مهدی (عج) هستند و مادرانی که با زمزمه یا حسین می گویند : یا حضرت علی اصغر فرزندم را نذر تو کرده ام ، آقا نگهدارش باش.

در این برنامه سخنران و مداحان به بیان مصیبت عاشورا پرداختند و همچنین اشاره به اهمیت و دلیل نهضت حضرت ابا عبدالله الحسین (ع) داشتند. به مادران سربند و لباس های سبز و منقش به اسم حضرت علی اصغر (ع) برای تنپوش نوزادانشان اهدا شد .

 

 

افزودن نظر جدید

انتشار دیدگاه به معنای تایید آن نیست . نظرات توهین آمیز منتشر نمی شود .
Image CAPTCHA
لطفا کاراکترهای تصویر را در کادر بالا وارد نمایید.