تاریخ انتشار:96/10/23 - 12:21
شماره مطلب:1396102350120
تعداد نظرات:0

تمجید رسانه‌های پاکستانی از برخورد سریع و قاطعانه ایران در پرونده «آتنا»، تلنگری به دولت پاکستان درباره«زینب»

در حالی‌که حدود هفت روز از قتل دلخراش زینب، کودک ۸ ساله پاکستانی می‌گذرد رسانه‌های این کشور رسیدگی ایران به پرونده قتل آتنا را الگویی برای دولتمردان پاکستانی می‌دانند.

به گزارش پایگاه خبری تحلیلی طنین یاس، با وجود گذشت هفت روز از حادثه تلخ قتل زینب کودک معصوم پاکستانی هنوز دستگاه‌های اطلاعاتی و قضایی این کشور نتوانسته‌اند مجرم را شناسایی و وی را دستگیر نمایند.

هر چند پیدا شدن جنازه این کودک پاکستانی نشان داد که وی نیز مانند «آتنا اصلانی» قربانی هوسرانی یک شیطان انسان نما شده است و همین موضوع سبب تحریک احساسات مردم پاکستان شد ولی اعتراضات فراوان مردم نیز باعث نشده که قاتل زینب دستگیر شود.

در همین راستا شبکه خبری اکسپرس نیوز در اقدامی جالب عملکرد مسئولین قوه قضائیه ایران را الگویی خوب برای مقامات پاکستان معرفی کرد.

این شبکه خبری با بیان داستان غم انگیز قتل آتنا اصلانی دختر پارس آبادی عنوان کرد: تنها چند روز پس از قتل آتنا، قاتل او دستگیر شده و سپس با پیگیری‌های فراوان مسئولین قوه قضائیه ایران قاتل او در ملاعام اعدام شد.

مجری این برنامه از مسئولین پاکستانی می‌خواهد برای جلوگیری از بروز اتفاقاتی مشابه فورا قاتل را دستگیر کرده و مانند ایران، قاطعانه با قاتل برخورد کند.

این در حالی است که  باگذشت چند روز از قتل زینب و دستگیر نشدن قاتل بیم آن می‌رود که از این اتفاق بهره‌وری سیاسی شده و قاتل به سزای عمل خود نرسد.

تسنیم

انتهای پیام / غ

افزودن نظر جدید

انتشار دیدگاه به معنای تایید آن نیست . نظرات توهین آمیز منتشر نمی شود .
Image CAPTCHA
لطفا کاراکترهای تصویر را در کادر بالا وارد نمایید.