کد خبر: 150879                      تاريخ انتشار: 1402/04/21 - 12:23
برگزاری نشست تخصصی کمیته زنان دفاع مقدس گیلان در استانداری گیلان
 
دومین نشست تخصصی کمیته زنان دفاع مقدس گیلان در استانداری گیلان به ریاست معاون سیاسی امنیتی استاندار گیلان، مدیرکل زنان و خانواده استانداری، رییس کمیته زنان دفاع مقدس و عاشوریان سرپرست سازمان بسیج جامعه زنان سپاه قدس گیلان برگزار شد.
 
از گیلان دومین نشست تخصصی کمیته زنان دفاع مقدس گیلان در استانداری گیلان به ریاست معاون سیاسی امنیتی استاندار گیلان، مدیرکل زنان و خانواده استانداری، رییس کمیته زنان دفاع مقدس و عاشوریان سرپرست سازمان بسیج جامعه زنان سپاه قدس گیلان برگزار شد.
در این نشست بهروز جلایی سرپرست معاونت سیاسی، امنیتی استانداری گیلان اظهار کرد:مردان حقیقی و واقعی همسران دختران خود را به خوبی تکریم می‌کنند چرا که در آیات قرآن و روایات اهل بیت علیه السلام زنان در جایگاه والایی قرار دارند.
وی با اشاره به ماجرای واقعه گوهرشاد گفت: در طول تاریخ زنانی داشتیم که به خاطر حفظ حیا و عفت به ویژه در زمان دستور کشف حجاب رضاخانی در خانه مانده و بیرون نیامدند تا از عفت و حیای خود حفاظت کنند.
گفتنی است در این نشست اعضای کمیته به ارائه عملکرد دستگاه خود در حوزه زنان پرداخته و مصوباتی درخصوص اجرای دومین جشنواره ملی رسانه ای بانوان حریم رسالت نیز تصویب شد.
انتهای پیام/*