تاریخ انتشار:95/11/24 - 08:07
شماره مطلب:1395112441622
تعداد نظرات:0

رنگ وحدت و امید بانوان کرمانی بر نقش انقلاب

فردا سر خط مشقمان اتحاد و همبستگی وفریاد " مرگ بر استکبار" است. راستی چه شیرین است وقتی قرار است در کلاس درسی پا به پای دوستان و معلمان انقلاب گام برداری و مشق را فریاد بزنی

به گزارش پایگاه خبری تحلیلی طنین یاس،به نقل از زنان کویر،نوبت به کلاس انقلاب که می رسد ؛ سکوت شکسته می شود. سر خط مشقمان اتحاد و همبستگی و فریاد " مرگ بر استکبار" است. راستی چه شیرین است وقتی قرار است درکلاس درسی پا به پای دوستان و معلمان انقلاب گام برداری و مشق را فریاد بزنی .

این همان وعده ای است که خداوند در قرآن داده است:

" اِنَّ اللهَ لا يُغَيِّرُ مَا بِقَوْمٍ حَتَّي يُغَيِّرواْ مَابِآنفُسِهِم." رعد/11
  خداوند سرنوشت هيچ قوم (ملتي) راتغيير نمي دهد، مگر آن که آنان آنچه را در خودشان است تغيير دهند.

 

 فردا راس ساعت 9، راهپیمایی 22 بهمن سال 1395 در تاریخحک خواهد شد ، " زنان کویر " در میان زنان کرمان از اینحضور گزارشی تهیه کرده است:

زهرا گودرزی ، بانوی 36 ساله ی کرمانی در رابطه با حضورش درراهپیمایی امسال گفت:  در راهپیمایی شرکت می کنم تا نشان بدهم هستم و انقلابیام . تا دنیا بداند که بعد سی و هشت سال هنوز  حامی انقلاب و گوش به فرمانولی فقیه و رهبرمان هستیم و برای مبارزه با استکبار و حمایت از مظلوم اماده ایم وشعار مرگ بر امریکا که راس استکبار است را سر می دهیم .

 

به سراغ مادری رفتیم که چین و چروک های صورتش نشان میداد ازنسل انقلاب است او در این رابطه گفت: سال ها پیش زنان و مردان هم سن و سال من باحضور در خیابان 22 بهمن را معنی بخشیدند و هنوز من و هم سالانم به این روز متعهدهستیم و می آییم.

بانویی دیگر که حدودا 40 سل داشت به همراه فرزندش به خبرنگارما گفت: آرامش و امنیت این روزها را مدیون انقلابی های ایرانیم؛ فکر کنید زمانی کهسگ آمریکایی از مردم ایران ارزشمند تر بود!! من هر سال به همراه فرزندانم درراهپیمایی 22 بهمن می آیم تا دشمن خیال باطل و واهی به سرزمینمان رانداشته باشد.

 

 

فردا بهار دیگری خواهد بود ، بهاری که چون قالی کرمان هر روزکه از آن می گذرد ارزشش بیشتر می شود؛ زنان کرمانی نیز چون دیگر زنان این مرز وبوم حضور خواهند یافت و بر نقش این انقلاب گره های وحدت و امید را خواهند بست.

انتهای پیام

افزودن نظر جدید

انتشار دیدگاه به معنای تایید آن نیست . نظرات توهین آمیز منتشر نمی شود .
Image CAPTCHA
لطفا کاراکترهای تصویر را در کادر بالا وارد نمایید.