تاریخ انتشار:96/3/15 - 20:53
شماره مطلب:139631543886
تعداد نظرات:0

بیست و هشتمین سالگرد ارتحال ملکوتی بنیانگذار جمهوری اسلامی ایران برگزار شد+تصویری

به گزارش پایگاه خبری تحلیلی طنین یاس گیلان، بیست و هشتمین سالگرد ارتحال ملکوتی بنیانگذار جمهوری اسلامی ایران حضرت الامام سید روح اله الموسوی خمینی(قدس ره) به همت سپاه ناحیه فومن و حضور برادران و خواهران بسیجی و آحاد مردم انقلابی در مسجد جامع فومن برگزار گردید.

سردار حاج بهروز جلایی از فرماندهان و جانبازان ۸ سال دفاع مقدس  در رابطه عظمت و شکوه مقام شامخ بنیانگذار انقلاب اسلامی سخنانی ایراد نمودند. ایشان اذعان داشتند که قیام امام خمینی (ره) از خردا 42 آغاز و با حمایت و تابعیت مردم ایران به ثمر رسید. انقلابی که پایه و اساس آن اسلام بوده و هست ، لنقلابی که از دیرباز تا کنون الگوی تمامی جنبش ها و انقلاب های فرامرزی می باشد. امام خمینی(ره) در راه پیروزی انقلاب از تمامی تعلقات حتی از جگرگوشه های خود گذشتنذ و به هیچ یک از نزدیکان خود حقتصرف در انقلاب را ندادند. مردم باید قدر این انقلاب را بدانند، قدر امام راحل(ره) بدانند، امامی که با گذشت سالها از وفات ایشان وصیت نامه الهی و سیلسی اش راهنمای تمامیمردم جهان است ، کسی که انقلاب اسلامی ایران را به جهات صادر کرد.

در پایان نیز یادبود برادر پاسدار ابوذر داحدی و همسر مکرمه اش که در سحرگاه رمضان به عرش اعلی عروج کرد برگزار گردید. آنچه که باعث شده غم از دست دادن این برادر بزرگوار بر دل مردم عزیز فومن سنگینی کند اخلاق ، خوش رئیی و ولایت مداری ایشان می باشد. ایشان یکی از قاریات خوش صدا بودند که هنوز طتین زیبای قرآنی اش در اذهان مردم می باشد . طوری که با پخش صوت ایشان در مراسم مردم همگی غرق در گریه شدند. خداوند روح ایشان و همسر مکرمشان را مورد مغفرت الهی خویش قرار دهد.

در پایان مراسم با توای خوش مداح اهل البیت اسماعیل پور پایان یافت.

انتهای پیام/

 

افزودن نظر جدید

انتشار دیدگاه به معنای تایید آن نیست . نظرات توهین آمیز منتشر نمی شود .
Image CAPTCHA
لطفا کاراکترهای تصویر را در کادر بالا وارد نمایید.