تاریخ انتشار:96/4/21 - 09:54
شماره مطلب:139642144405
تعداد نظرات:0

به نظر شما ، آن زن تربیت شده ی اروپا دارای شخصیت است یا این زن پرورش یافته در مکتب اسلام؟!

ما باید زن های ایرانی را که تربیت شده ی مکتب اسلام هستند، به دنیا معرفی کنیم تا الگو و اسوه برای زن های دنیا باشند، از نظر شوهر داری، مادری ، صبر . مقاومت آن ها در برابر مشکلات و ایثار و فداکاری در زندگی و ...

به گزارش پایگاه خبری تحلیلی طنین یاس به نقل از نسیم شیراز، ما باید  زن های ایرانی  را که تربیت شده ی مکتب اسلام هستند، به دنیا معرفی کنیم تا الگو و اسوه برای زن های دنیا باشند، از نظر شوهر داری، مادری ، صبر . مقاومت آن ها در برابر مشکلات و ایثار و فداکاری  در زندگی و ...

در مقابل آن ، زن غربی را می بینیم که اگر شوهرش بیمار شود و دکتر او را جواب نماید، شوهر را رها می کند و می رود، یا زنی که ارتباط ناسالم با دیگران دارد و بی مهری و بی وفایی به شوهر نشان می دهد، یا زنی در برابر ناملایمات زود از پا در می آید و گریه و فغانش بلند می شود و تاب مقاومت در مقابل سختی های زندگی را ندارد.

اما زن مومن و ایرانی، وقتی شوهرش در زمان جنگ تحمیلی به جبهه می رود و قطع نخاع می شود ، با همان وضعیت تا پایان عمر به پای او می نشیند و می سازد و مانند کوه استوار،  در برابر مشکلات مقاومت و ایثارگری می نماید و در عین حال، یک کلمه که موجب رنجش شوهر یا نشانه ی دلسردی و احساس ضعف باشد ، بر زبان جاری نمی کند و می گوید راضی به رضای خدا هستم.

باید زنان فداکار و وفادار مومن معرفی شوند، تا آن هایی که دم از فرهنگ غرب می زنند، قدر فرهنگ خودی را بدانند.

به نظر شما ، آن زن تربیت شده ی اروپا دارای شخصیت است یا این زن پرورش یافته در مکتب اسلام؟!

آیا آن زن اروپایی باید الگوی ما باشد، یا آن زنی که شوهرش،  وقتی از کار نمی افتد، با عفت و باکمال مناعت و بزرگ منشی کارهایش را انجام می دهد و زندگی را اداره می کند؟!

آری باید بیشتر توجه کنیم که اسلام چه شخصیت  هایی را پرورده است.ما باید امروز به زنان خویش افتخار نماییم.

 

افزودن نظر جدید

انتشار دیدگاه به معنای تایید آن نیست . نظرات توهین آمیز منتشر نمی شود .
Image CAPTCHA
لطفا کاراکترهای تصویر را در کادر بالا وارد نمایید.