برای موفقیت در زندگی این ۸ رفتار را حذف کنید

خواسته اصلی‌تان موفقیت در زندگی و کار است، غافل از آن که به واسطه داشتن برخی از افکار و رفتار موفق شدن شما مدام به تاخیر خواهد افتاد و از شما دور خواهد شد.
برای موفقیت در زندگی این ۸ رفتار را حذف کنید
1403/03/07 - 11:55
تاریخ و ساعت خبر:
193810
کد خبر:
به گزارش خبرگزاری زنان ایران - بسیاری از مردم فکر می‌کنند که بهترین راه‌های موفقیت کسب مهارت‌ها و عادت‌هاست، ولی کدام یک؟ بهترین راه دوری از چیز‌هایی است که شما را از هدفتان دور می‌کند، به جای اضافه کردن چیز‌هایی به زندگیتان فاکتور‌های منفی را از زندگی خود حذف کنید.
تسلیم شدن در برابر خیلی از آن‌ها آسان است، اما برخی دیگر احتیاج به زمان دارد. در ادامه این بخش با رفتار‌هایی که باید از زندگی خود حذف کنید تا به موفقیت برسید، آشنا خواهید شد.
عناوین اصلی که رفتار‌های شما را تحت تاثیر قرار می‌دهند:
۱- بهانه‌های بی‌منطق
افراد موفق خانواده، دوستان، رئیس و همکار خود را سرزنش نمی‌کنند و خود را مسئول زندگی آن‌ها می‌دانند و زندگی خود را توسعه می‌دهند.
۲- حذف کمال گرایی برای رسیدن به موفقیت
کمال گرایی باعث هدر رفتن زمان می‌شود و به جای ناراحتی در مورد اشتباهات و یا نقص‌های فیزیکی که اذیتشان می‌کند سعی کنید به گام‌های کوچک که باعث پیشرفتتان می‌شود، فکر کنید. هیچ کس کامل نیست و همه می‌تواند برای سایرین تصمیم بگیرند.
۳- حذف ترس برای رسیدن به موفقیت
بسیاری از مردم بدون آگاهی خود را کوچک می‌کنند. آن‌ها در طول مذاکره ساکت هستند و از ریسک کردن اجتناب می‌کنند. این ترس افراد را از موفقیت باز می‌دارد.
۴- کنترل کردن همه چیز
شما نمی‌توانید همه چیز را کنترل کنید و سعی بر انجام اینکار بی‌فایده است و کمکی به موفقیت نمی‌کند. اما بیشتر باعث استرس، ناراحتی و خستگی می‌شود. به جای کنترل همه چیز سعی کنید بی‌خیال باشید.
۵- حذف طرز فکر ثابت برای رسیدن به موفقیت
بسیاری از افراد طرز فکر ثابت دارند و هیچ سعی برای یادگیری یا تغییر نظر ندارند و این طرز فکر کار را برای موفقیت بیشتر آن‌ها سخت می‌کند، چون در گذشته مانده‌اند.
۶- آرزو‌های یک شبه
بعضی‌ها فکر می‌کنند افرادی که به آرزوهایشان رسیده‌اند یک شبه و شانسی موفق شده‌اند، اما نمی‌توانید به شانس برای موفقیت تکیه کنید. موفقیت نیازمند زمان و وقف است و باید برای آینده برنامه‌ریزی کنید.
۷- افراد منفی نگر
اگر اطراف شما افراد منفی‌نگر هستند که فقط نیمه خالی لیوان را می‌بینند. جای خالی آن‌ها را با افراد خوش‌بین و مثبت عوض کنید، چون این افراد حامی شما هستند و شما را برای رسیدن یه اهدافتان کمک می‌کنند و انگیزه و خوشحالی بیشتری را برای شما به ارمغان می‌آورند.
۸- نه گفتن برای رسیدن به موفقیت
بسیاری از افراد در نه گفتن مشکل دارند و نمی‌توانند نظرات خود را آزادانه بیان کنند که این امر باعث می‌شود فرد از موفقیت‌های خود باز بماند.
فرارو
انتهای پیام/ن

بازگشت به ابتدای صفحه بازگشت به ابتدای صفحه
برچسب ها:
موفقیت زندگی روانشناسی
ارسال نظر
مخاطبان گرامی، برای انتشار نظرتان لطفا نکات زیر را رعایت فرمایید:
1- نظرات خود را با حروف فارسی تایپ کنید.
2- نظرات حاوی مطالب کذب، توهین یا بی‌احترامی به اشخاص، قومیت‌ها، عقاید دیگران، موارد مغایر با قوانین کشور و آموزه‌های اسلامی منتشر نمی‌شود.
3- نظرات بعد از بررسی و کنترل عدم مغایرت با موارد ذکر شده تایید و منتشر خواهد شد.
نام:
ایمیل:
* نظر:
مهارتهای زندگی
V
آرشیو