شهید و شهادت ملت ما را شکست ناپذیر می کند

زینب سلیمانی در ششمین یادواره شهید مرتضی حسین پور گفت : شهید و شهادت ملت ما را شکست ناپذیر می کند و به تعبیر امام عظیم الشان ملتی که شهادت دارد اسارت ندارد و شهادت ملت ما را علی رقم همه تحریم ها و دشمنی ها ایستاده و پابرجا نگه داشته است .
شهید و شهادت ملت ما را شکست ناپذیر می کند
1402/05/17 - 09:29
تاریخ و ساعت خبر:
152275
کد خبر:
به گزارش خبرگزاری زنان ایران - از گیلان: زینب سلیمانی_ یادگار شهید حاج قاسم سلیمانی_ در ششمین یادواره شهید مرتضی حسین پور شلمانی( حسین قمی)، فرمانده عملیات قرارگاه حیدریون اظهار کرد: امسال مردم ایران پرشورتر از قبل در هیئت ها و روضه های سید الشهدا حضور داشتند و صحنه های ماندگاری را خلق کردند.
یادگار شهید حاج قاسم سلیمانی با بیان اینکه انقلاب اسلامی، دفاع مقدس و دفاع از حرم نمونه هایی از تاثیر قیام حسینی بر ملت ایران است، افزود: عبارت حکیمانه شهید سلیمانی که ما ملت امام حسینیم توصیف نسبت ملت ایران با این حقیقت نورانی است.
وی ادامه داد: ما ملتی هستیم که همواره با تاسی از امام حسین ( ع) متحد شدیم و با توجه به قیام حسینی و عاشورایی، ایثار، فداکاری و عدالت طلبی را آموختیم و در ادامه مسیر با درس آموزی از این حادثه باعظمت حرکت خود را ادامه می دهیم.
زینب سلیمانی با تاکید بر بیانات شهید سلیمانی به شهادت، تصریح کرد: شهید و شهادت ملت ما را شکست ناپذیر می کند و به تعبیر امام عظیم الشان ملتی که شهادت دارد اسارت ندارد و شهادت ملت ما را علی رقم همه تحریم ها و دشمنی ها ایستاده و پابرجا نگه داشته است .

وی با بیان اینکه شهادت با نشان دادن راه و هدف و مسیر درست آحاد جامعه را بیدار نگه می دارد، خاطر نشان کرد: شهید با نثار جان خود برای ملت خود قدرت تولید می کند و به ملت خود شخصیت می دهد و این ملت قوی و سرآمد می شود و تهدید بر آن اثرگذار نخواهد بود.
یادگار شهید قاسم سلیمانی با تاکید بر اینکه گرامیداشت یاد شهید دعوتی به ایستادگی، مقاومت ، امید و حرکت است، اذعان کرد: ما ملت امام حسین و ملت شهادتیم و به آن می بالیم، و وعده آن مرد بزرگ به اعلام کمتر از سه ماه به پایان داعش در کره خاکی در مراسم شهید حسین پور بود که دو ماه بعد سیطره داعش به پایان رسید و یک فرمانده ایرانی برای حکومت داعش زمان اعلام کرد.
وی با اشاره به اینکه داعش جزء با فداکاری جوانان غیور اسلام از بین نرفت، گفت: به فرموده شهید سلیمانی عامل اصلی موفقیت یک ملت فقط ثروت و دارایی مادی نیست بلکه آنچه یک ملت را پیروز می کند دو عامل رهبری و انسان های فداکار است.
زینب سلیمانی ادامه داد: در موضوع رهبری فقدان رهبری آگاه و حکیم‌مانع تحولات اساسی و پیروزی های بزرگ در جوامع اسلامی است و نعمت وجود رهبری حکیم و آگاه و زمان شناس به ما ارزانی شده و امام خمینی( ره) از دل همه طوفان ها ما را به سلامت عبور داد و امروز مقام‌معظم رهبری به عنوان سکان دار اصلی انقلاب ، این‌مسیر را با قوت ادامه می دهد و در حال تولید قدرت برای امت اسلام و ملت ایران است و نقشه های دشمنان را به بن بست می کشاند.
وی با بیان اینکه انسان های فداکار و ایثارگر ، تهدیدها را دفع و فرصت خلق کنند و جامعه‌ را به سمت تعالی سوق می دهد، خاطر نشان کرد: چگونه می توان روح ایثار و فداکاری را در جامعه نهادینه کرد!و الگوسازی مثل قله ای در پیشانی حرکت های اجتماعی قرار می گیرد و چه کسی بهتر از شهید برای الگوسازی و کسی که با نثار جان خود فداکاری های خود را اثبات می کند.
یادگار شهید سلیمانی گفت : اگر آرمان پیروزی و آرمان موفقیت در پیش چشمان یک ملت نباشد چگونه می تواند حرکت کند؟
وی با بیان اینکه شهیدان مدافع حرم ، زنده بودن حقیقت اسلام را نشان دادند، گفت: برای نسل هایی مثل ما که انقلاب و دفاع مقدس را به چشم خود ندیدیم شهدای مدافع حرم مظهری از زنده بودن ارزش های الهی و اسلامی هستند و می توان از دل سخت ترین هجمه های رسانه ای حقیقت را یافت و برای حل مشکلات و بحران ها باید درباره زندگی و زمانه و شخصیت شهیدان تدبر و تامل کنیم.
زینب سلیمانی در پایان گفت: شهید به دلیل اتصال به حقیقت ، جامعه را معنوی تر و استحکام آن را تثبیت می کند.
انتهای پیام/*

بازگشت به ابتدای صفحه بازگشت به ابتدای صفحه
برچسب ها:
ششمین یادواره شهید مرتضی حسین پور، شهید سلیمانی، زینب سلیمانی، شهید و شهادت، ملت امام حسین (ع)
ارسال نظر
مخاطبان گرامی، برای انتشار نظرتان لطفا نکات زیر را رعایت فرمایید:
1- نظرات خود را با حروف فارسی تایپ کنید.
2- نظرات حاوی مطالب کذب، توهین یا بی‌احترامی به اشخاص، قومیت‌ها، عقاید دیگران، موارد مغایر با قوانین کشور و آموزه‌های اسلامی منتشر نمی‌شود.
3- نظرات بعد از بررسی و کنترل عدم مغایرت با موارد ذکر شده تایید و منتشر خواهد شد.
نام:
ایمیل:
* نظر:
استان ها
V
آرشیو