فرمانده سپاه سلمان استان سیستان و بلوچستان:

اتفاقات امروز جهان اسلام حاصل توطئه های دشمنان در ایجاد تفرقه است

فرمانده سپاه سلمان گفت: دشمن به دنبال آن است تا با ترفندهای خاص گسل های اختلافی را بین مسلمانان فعال کنند.
اتفاقات امروز جهان اسلام حاصل توطئه های دشمنان در ایجاد تفرقه است
1402/06/06 - 07:55
تاریخ و ساعت خبر:
173045
کد خبر:
به گزارش خبرگزاری زنان ایران - از ایران_سیستان وبلوچستان، سردار سرتیپ پاسدار احمد شفائی فرمانده سپاه سلمان سیستان و بلوچستان ضمن تبریک هفته دولت و گرامیداشت یاد و خاطره شهدای عزیز به خصوص شهیدان عزیز رجایی، باهنر و یارانشان گفت : امروز آن چیزی که با چشم دیده می شود و مردم شهرهای این استان نیز به آن صحه می گذارند خدمات خوبی است که دولت به مردم ارائه داده است. امروز دولت مردان ما مصمم هستند تا با همراهی مردم عزیز مسائل کشور، استان و شهرستان را حل کنند.
فرمانده سپاه سلمان تاکید کرد: دولت امروز مصمم و قادر است با این آهنگ سازندگی که راه افتاده، اقدامات بزرگی را با همراهی مردم عزیز رقم بزند.
شفائی تصریح کرد: اگر پیوند مردم و دستگاه های اجرایی محکم بشود با وجود همه دشمنی های دشمنان خبیث، قادر هستیم همه مشکلات را کنار زده و زندگی شایسته ای را برای مردم رقم بزنیم.
وی همچنین با اشاره به جنگ بدر در تاریخ صدر اسلام، اظهار داشت: در آن جنگ تعداد کم نیروهای اسلام نسبت به دشمنان موجب شکست نشد و مسلمانان توانستد با اعتقاد و ایمان خود کفار را شکست بدهند.در آن زمان خداوند متعال در آیات سوره انفال نسخه ای را برای موفقیت ترسیم کرد که دارای چند نکته مهم بود ؛ اولین و مهم ترین نکته ای که خداوند در آیات الهی خود راجع به دلایل پیروزی در جنگ بیان کرده بود؛ ثبات قدم است. اگر ما می خواهیم قله ها را فتح کنیم؛ این هدف با ثبات قدم میسر می شود.
نکته دوم: زنده نگاه داشتن یاد خداوند است؛ ما هر زمان که از خداوند غفلت کردیم آسیب دیدیم و هر زمان که یاد خداوند را زنده نگاه داشتیم، پیروز شدیم. رمز موفقیت ما در برهه های حساس زنده نگاه داشتن یاد خداوند است.
نکته سوم: خداوند در رابطه با راز موفقیت مسلمانان می فرماید اطاعت از خداوند و رسول اکرم صلی الله علیه و آله است.
نکته چهارم: ایجاد وحدت و دوری از تفرقه است. اتفاقات امروز جهان اسلام حاصل توطئه های دشمنان در ایجاد تفرقه است .
نکته پنجم: خداوند می فرمایند، استقامت است؛ پیروزی نیازمند استقامت در مسیر است. دشمنان ما امروز به صورت متحد به دنبال آن هستند تا استقامت ملت قهرمان ایران را بشکنند. ما باید تلاش کنیم تا از ادامه مسیر ناامید نشویم.
وی افزود: هر زمان که امت اسلام "ید واحد" شدند؛ پیروزی را به دست آوردند. دشمن به دنبال آن است تا با ترفندهای خاص گسل های اختلافی را بین مسلمانان فعال کنند.
فرمانده سپاه سلمان تاکید کرد: امروز ما مشاهده می کنیم دشمنی که در اذهان تروریست ها پرورش یافته؛ دشمن نیست بلکه خادمی برای اسلام و مسلمین است؛ اما دشمنان اسلام با حیله این افراد را فریب داده اند.
وی در پایان سخنان خود افزود: خداوند در قرآن به مغرور نشدن در راه و کاری که انجام می دهیم تاکید فرموده است و امید که همه ما این سفارش الهی را سرلوحه تمامی امورات خود قرار دهیم .
انتهای پیام/*

بازگشت به ابتدای صفحه بازگشت به ابتدای صفحه
برچسب ها:
فرمانده سپاه سلمان، سیستان و بلوچستان، هفته دولت ، اتحاد و یکپارچگی، رمز پیروزی ، دوری از تفرقه ،
ارسال نظر
مخاطبان گرامی، برای انتشار نظرتان لطفا نکات زیر را رعایت فرمایید:
1- نظرات خود را با حروف فارسی تایپ کنید.
2- نظرات حاوی مطالب کذب، توهین یا بی‌احترامی به اشخاص، قومیت‌ها، عقاید دیگران، موارد مغایر با قوانین کشور و آموزه‌های اسلامی منتشر نمی‌شود.
3- نظرات بعد از بررسی و کنترل عدم مغایرت با موارد ذکر شده تایید و منتشر خواهد شد.
نام:
ایمیل:
* نظر:
سیاسی
V
آرشیو