رهروان مسیر انقلاب حسینی، از اربعین جا نمی مانند

کمربستگان به شکستن کمر نهضت حسینی جاماندگان واقعی اربعین اند!

جاماندگان اربعین کمر بستگان به شکستن کمر نهضت حسینی اند،که با رنگ سیاه پرچم وبیرق او احساس شکست می کنند. که رعب آنها این است که پایان شمرها ویزیدیان زمان فرا رسیده است. جاماندگان اربعین آنان نیستند که با هرسختی وهر گرفتاری وهر مشکلی که در مسیر انقلاب حسینی است سعی در تسهیل این حرکتند.
کمربستگان به شکستن کمر نهضت حسینی جاماندگان واقعی اربعین اند!
1402/06/18 - 13:44
تاریخ و ساعت خبر:
173518
کد خبر:
به گزارش خبرگزاری زنان ایران - محسن سنجری : این نکته مهم است اربعین حسینی جاماندگان ندارد،چرا که دل وقلب حسینیان هیچگاه از تب وتاب او خارج نمی شود چرا که امام صادق فرمودند::«اِنَّ لِقَتْلِ الْحُسَیْنِ علیه السّلام حَرارَةً في قُلُوبِ الْمُؤمنینَ لا تَبْرُدُ اَبَداً.»
اربعین یعنی جاماندگان خود را به کاروان امام حسین برسانند جاماندگان اصلی آنان بودند که وقتی صدای هل من ناصر حسین راشنیدند خود را در پستوهای تو درتوی دنیا مخفی کردند وگوش های خود را محکم با درهم دینار وآلاف علوف دنیا بستند تا صدای ولی خدا در گوش آنان زمزمه غیرت را نشنود
🍂جاماندگان اربعین کسانی بودند که در حساب وکتابشان ودر منظومه فکریشان غیر از مادیات وتمنیات آن چیزدیگری یافت نمی شود،
جاماندگان اربعین در دل هیچ گاه هوای دین در دل نداشته وهواخواهی از دینداری نقطه روشنی در وجودشان نیست.
جاماندگان یعنی کسانی که دل در گرو خط سرخ امام حسین نداشتند،وخود را از دسترس جهاد درراه خدا به بهانه کار دنیا خارج کردند وحتی گاهی به بهانه دروغ برای کار دین خدا در مقابل دین خدا ایستادند.
جاماندگان آنان بودند که عبید الدنیایی را به قیمت خارج شدن از عزت وداخل شدن در ذلت برای خود خریداری کردند،ووقتی متوجه شدند که خود را در مزبله امویان پیدا کردند.
🍂جاماندگان اینان نیستند که شب وروز اشک برگونه هایشان و حسرت وآه در دلهایشان وچشمانشان دوخته به قدم قدم زوار امام حسین در این بزرگترین تجمع بشریت است.
جاماندگان اربعین کسانی نیستند که امروز خود را در دایره امام حسین تعریف می کنند چرا که اینان به تاسی از او ممات باعزت را هیچگاه باحیات با ذلت عوض نمی کنند.
جاماندگان اربعین کسانی اند که هنوز دل در صفوف متراکم شمرها وعمرسعدهای زمان دارند نه آنان که به تو از دور سلام سر می دهند ودلشان راهی مشاهد شریفه است ووجودشان سخاوت در هموار ساختن خط سرخ حسینی است.
جاماندگاه کسانی اند که نمی خواهند منبر ووعظ وخطابه روضه ، پرچم وبیرق علم، کتل،سیدالشهدا برافراشته باشد نه آنان که خرج یک سال خود را در مدت ۱۰روز خرج این دستگاه عظیم می کنند.
جاماندگان واقعی آنانند که امروز ولایت اولاد امام حسین را که ولایت فقیه باشد را بزرگترین سد مقابل خود می بینند وبا هزاران دستگاه تبلیغاتی از جنس یزیدیان وخولیان وعمرسعدها می خواهند این نور پرفروغ را خاموش کنند،چون نهضت او در حال عالم گیر شدن است،
جاماندگان اربعین کمر بستگان به شکستن کمر نهضت حسینی اند،که با رنگ سیاه پرچم وبیرق او احساس شکست می کنند. که رعب آنها این است که پایان شمرها ویزیدیان زمان فرا رسیده است.
جاماندگان اربعین آنان نیستند که با هرسختی وهر گرفتاری وهر مشکلی که در مسیر انقلاب حسینی است سعی در تسهیل این حرکتند.

بازگشت به ابتدای صفحه بازگشت به ابتدای صفحه
برچسب ها:
اربعین حسینی، جاماندگان، نهضت حسینی، ولایت فقیه،
ارسال نظر
مخاطبان گرامی، برای انتشار نظرتان لطفا نکات زیر را رعایت فرمایید:
1- نظرات خود را با حروف فارسی تایپ کنید.
2- نظرات حاوی مطالب کذب، توهین یا بی‌احترامی به اشخاص، قومیت‌ها، عقاید دیگران، موارد مغایر با قوانین کشور و آموزه‌های اسلامی منتشر نمی‌شود.
3- نظرات بعد از بررسی و کنترل عدم مغایرت با موارد ذکر شده تایید و منتشر خواهد شد.
نام:
ایمیل:
* نظر:
سیاسی
V
آرشیو