اقتصاد توسعه یافته محصول هم افزایی دولت و ملت است

تجربیات جهانی گواهی می‌دهد که اقتصاد توسعه یافته محصول هم افزایی دولت و ملت است و در این مسیر هیچ دولتی بدون همکاری و هم افزایی با مردم امکان و فرصت تبدیل شدن به یک قدرت اقتصادی برتر را ندارد چرا که مشارکت مردمی یک عنصر کلیدی در تحقق اهداف اقتصادی و ملی است.
اقتصاد توسعه یافته محصول هم افزایی دولت و ملت است
1403/01/14 - 13:48
تاریخ و ساعت خبر:
191590
کد خبر:
به گزارش خبرگزاری زنان ایران - مسئول بسیج جامعه زنان استان کرمانشاه در یادداشتی درباره سال جهش تولید و مشارکت مردم اظهاراتی بیان کردند.
آغاز سال جدید مثل همه سال‌ها با پیام نوروزی رهبر عزیز و حکیممان همراه با بارش مهر و محبت و جوشش چشمه حکمت بود خط مسیر جامعه ما را مشخص فرمود هم بشارت بود و هم انذار.

بیانات رهبر عزیز انقلاب می‌تواند به عنوان یک الگو و چراغ راه جلوی چشم مردم و مسئولین باشد و مسیر را برای آنها مشخص کند اگر آرمان‌ها ،فتنه‌ها، فرصت‌ها، ظرفیت‌ها ،واقعیت‌ها ،تلخی و شیرینی‌ها پشت سر خود را ببینیم می‌توان مسیر درست و صحیح را انتخاب کنیم و حرکت کنیم.

رهبر عزیزمان در نگاه اول مسئله اقتصاد کشور را بیان فرمودند و نقشی که در دین و دنیا و زندگی دائمی و جاری مردم دارد که نقش بسیار حیاتی و جدی می‌باشد سال‌هاست مسئله اقتصاد محور شعار سال قرار می‌گیرد بر اساس بیانات رهبر معظم انقلاب قدم‌های زیادی برداشته شده ولی غفلت‌ها هم گم نبوده است.

اقتصاد یکی از نقطه ضعف‌های ماست اگر اقتصاد کشور وضع مطلوبی پیدا کند در همه اوضاع کشور تاثیر می‌گذارد می‌شود گفت در دین و دنیای مردم تاثیر خواهد گذاشت.

از نگاه معظم له اگر بخواهیم بر مشکلات کشور، رفع بیکاری ،رفع مشکلات ناشی از تحریم تورم و قدرت خرید مردم دست پیدا کنیم راهی جز تولید نداریم و ایشان امسال مطلب را فراتر بیان کردند جهش تولید را با مشارکت مردم بیان فرمودند و وارد میدان شدند ما پیروز شدیم نتیجه ۸ سال دفاع مقدس ،حماسه ۹ دی و ...خود گواه بر تایید این موضوع است و در این زمینه مسئولین و مدیران باید نگاهشان را عوض کنند و به عنوان نظارت کننده ، تسهیل کننده و تنظیم کننده عمل کنند و در کنار مردم باشند .

تجربیات جهانی گواهی می‌دهد که اقتصاد توسعه یافته محصول هم افزایی دولت و ملت است و در این مسیر هیچ دولتی بدون همکاری و هم افزایی با مردم امکان و فرصت تبدیل شدن به یک قدرت اقتصادی برتر را ندارد چرا که مشارکت مردمی یک عنصر کلیدی در تحقق اهداف اقتصادی و ملی است. به عبارت بهتر وقتی مردم همراه و همگام سیاست‌های کلان اقتصادی کشور خود باشند، با اراده جمعی خود در مسیر پیشبرد آن سیاست پیش خواهند رفت و در نتیجه هیچ مانعی نمی تواند جلودار پیشرفت آن کشور باشد. علاوه بر این حضور همگانی مردم و ظرفیت‌های فکری و اقتصادی در دسترس‌شان در عرصه های تولید کشور، باعث هم افزایی انرژی ها و بهره وری بیشتر صنعت و اقتصاد کشور خواهد شد.

بازگشت به ابتدای صفحه بازگشت به ابتدای صفحه
برچسب ها:
جهش تولید، اقتصاد توسعه یافته، مشارکت مردم، هم افزایی دولت و ملت
ارسال نظر
مخاطبان گرامی، برای انتشار نظرتان لطفا نکات زیر را رعایت فرمایید:
1- نظرات خود را با حروف فارسی تایپ کنید.
2- نظرات حاوی مطالب کذب، توهین یا بی‌احترامی به اشخاص، قومیت‌ها، عقاید دیگران، موارد مغایر با قوانین کشور و آموزه‌های اسلامی منتشر نمی‌شود.
3- نظرات بعد از بررسی و کنترل عدم مغایرت با موارد ذکر شده تایید و منتشر خواهد شد.
نام:
ایمیل:
* نظر:
تشکل های بانوان
V
آرشیو