کارشناس مسائل سیاسی عنوان کرد

جمهوری اسلامی ایران در دفاع از منافع و تمامیت ارضی خود با کسی شوخی ندارد

کارشناس مسائل سیاسی گفت: عملیات وعده ی صادق به دنیا ثابت کرد جمهوری اسلامی ایران هرگونه تهدید و یا اقدام علیه منافع ملی و تمامیت ارضی کشور را قاطعانه و با اتکاء به توان داخلی و دستاوردهای نظامی خود پاسخ می‌دهد و از هیچ قدرتی واهمه ای ندارد.
جمهوری اسلامی ایران در دفاع از منافع و تمامیت ارضی خود با کسی شوخی ندارد
1403/01/27 - 10:45
تاریخ و ساعت خبر:
192098
کد خبر:
به گزارش خبرگزاری زنان ایران - از استان مرکزی شهرستان دلیجان؛ علی قنبری کارشناس مسائل سیاسی از شهرستان دلیجان در گفتگو با خبرنگار خبرگزاری زنان با اشاره به عملیات وعده صادق سپاه پاسداران به اسرائیل گفت: همان طور که همه ی ما می دانیم رژیم صهیونیستی طی سال های اخیر دست به ترور فرماندهان نظامی و دانشمندان ایرانی زد تا به زعم خود مانع از قدرت گرفتن و پیشرفت ایران اسلامی شود .
وی ادامه داد: عملیات وعده صادق با هدف نشان دادن پایان صبر راهبردی در برابر شرارت های رژیم و ایجاد بازدارندگی و خاتمه دادن به جنایت های رژیم خبیث و نشان دادن دست برتر ایران در عرصه ی نظامی با حمله ی مستقیم به سرزمین های اشغالی انجام گرفت و علی رغم حمایت همه جانبه ی آمریکا، انگلیس، فرانسه و کشورهای منطقه از رژیم منحوس تمام اهداف این عملیات محقق شد.
کارشناس مسائل سیاسی تصریح کرد: عملیات وعده ی صادق به دنیا ثابت کرد جمهوری اسلامی ایران هرگونه تهدید و یا اقدام علیه منافع ملی و تمامیت ارضی کشور را قاطعانه و با اتکاء به توان داخلی و دستاوردهای نظامی خود پاسخ می‌دهد و از هیچ قدرتی واهمه ای ندارد.
قنبری گفت: این عملیات با طراحی منحصر به فرد تمام سامانه های پدافندی رژیم منحوس و هم پیمانانش را به سخره گرفت و نشان داد جمهوری اسلامی هر زمان اراده کند توانایی پاسخ به اقدامات خصمانه دشمنانش را دارد و هیچ قدرت نمی تواند مانع او شود.
وی ادامه داد: عملیات وعده صادق با طراحی فوق العاده موجب تحیر کارشناسان نظامی جهان و ایجاد رعب و وحشت در دل دشمنان ایران اسلامی شد و نشان داد تسلیحات نظامی ایران توانایی در هم شکستن قدرتمندترین سامانه های پدافندی را دارد.
کارشناس مسائل سیاسی در پایان خاطرنشان کرد: این عملیات تمام محاسبات رژیم صهیونسیتی را در هم شکست و عملاً هرگونه پاسخ از سوی این رژیم را غیر ممکن ساخت. چرا که فهمیدند هر گونه پاسخ می تواند موجودیت آن ها را به خطر بیاندازد و اسرائیل را از صفحه روزگار محو کند.
خبرنگار: مریم حافظی

بازگشت به ابتدای صفحه بازگشت به ابتدای صفحه
برچسب ها:
وعده صادق، تمامیت ارضی ایران، دفاع مشروع،
ارسال نظر
مخاطبان گرامی، برای انتشار نظرتان لطفا نکات زیر را رعایت فرمایید:
1- نظرات خود را با حروف فارسی تایپ کنید.
2- نظرات حاوی مطالب کذب، توهین یا بی‌احترامی به اشخاص، قومیت‌ها، عقاید دیگران، موارد مغایر با قوانین کشور و آموزه‌های اسلامی منتشر نمی‌شود.
3- نظرات بعد از بررسی و کنترل عدم مغایرت با موارد ذکر شده تایید و منتشر خواهد شد.
نام:
ایمیل:
* نظر:
مرکزی
V
آرشیو