آخرین پیام ِ زبانِ بدنِ آقای دیپلماسی ایران، «تاپای جان برای ایران»

می‌گویند در آداب دیپلماسی، زبان بدن حائز اهمیت است و امروز دنیا شاهد آخرین زبان بدنِ آقایِ دیپلماسی ایران یعنی آقای امیرعبداللهیان بود، آخرین پیام ِ زبانِ بدنِ آقای دیپلماسی ایران، یعنی: «تاپای جان برای ایران»
آخرین پیام ِ زبانِ بدنِ آقای دیپلماسی ایران، «تاپای جان برای ایران»
1403/03/01 - 10:28
تاریخ و ساعت خبر:
193580
کد خبر:
به گزارش خبرگزاری زنان ایران - محدثه فردی در یادداشتی به مناسبت شهادت سیدالشهدای خدمت رئیس محترم جمهوری اسلامی ایران و هیئت همراه نوشت، ایرانِ قوی، برای صعود به قله اقتدار و عزت، پیچ های سخت را یکی پس از دیگری با همت و عزت با سخت کوشی و نگاه جهادی پیموده و فرزندان دلیرش نهال تنومند انقلاب را با خون های پاکشان آبیاری کردند و نگذاشتند بی خردان و قداره کشان به اهداف شوم خود برسند.
آری اینجا ایران است! مهد دلیرانی که هزینه پیمودن مسیر اقتدارش، جان عزیز و مغتنمِ فرزندانش بوده و هیچ گاه سنگینی غمِ فراقِ عزیزانش خللی در ادامه مسیر رسیدن به قله ایجاد نکرده است.
امروز که شهدای صفِ اول انقلاب به جمع رفقای شهیدشان پیوستند، مظلومیت خدمتگذاران صدیق و گمنام ایرانِ سربلند پیش از هر زمان دیگری تاریخ را به تحیر واداشته و دنیا را در برابر عظمتِ مکتبِ توحید که در آن فرزندانش در وسط میدان «رقصِ جولان» میکنند به زانو در آورده است.
به دنیا بگویید، در مکتب توحید «میدان» و «دیپلماسی» همگام و توامان برای رسیدن به قله ای که نزدیک است، خدمت در صف اول و شهادت در میدان را هدف می‌دانند و برای رسیدن به آن، پایمردی می‌کنند و چشم انتظار حیاتِ طیبه در بهشت زیبای وصال الهی هستند.
مبنای «میدان» در انقلاب اسلامی مردمی بودن است و شیوه «دیپلماسی اش» عزت و اقتدار ذیل بیرق «توحید» تا پرچم سربلند ایران اسلامی در دنیای پرزرق و برق و پوشالیِ نظامِ سلطه برای همیشه در اهتزاز باقی بماند.
امروز شهیدِ جمهور و تنها شهید دیپلماسی ایران، حقیقت اقتدار و مظلومیت ایران اسلامی را برای رسیدن به قله افتخار به دنیا نشان دادند و دنیا فهمید که فرزندان این میدان به دور از هیاهوی دروغین دنیای مجازی خدمت را سرلوحه قرار داده و شهادت را اولویت رسیدن به شراب طهور می‌دانند.
امروز ملت ایران می‌دانند که مزد خدمت بی منت شهادت است و ولاغیر اما چگونه فراقِ انسانهای شریف انقلاب اسلامی که عمارِ رهبر عظیم الشان و مقتدر ایران اسلامی بودند را تاب بیاورند و مظلومیت سید محرومان را به یاد نیاورند.
می‌گویند در آداب دیپلماسی، زبان بدن حائز اهمیت است و امروز دنیا شاهد آخرین زبان بدنِ آقایِ دیپلماسی ایران یعنی آقای امیرعبداللهیان بود، آخرین پیام ِ زبانِ بدنِ آقای دیپلماسی ایران، یعنی: «تاپای جان برای ایران»
انتهای پیام/*

بازگشت به ابتدای صفحه بازگشت به ابتدای صفحه
برچسب ها:
شهید حسین امیرعبدالهیان، آداب دیپلماسی ، وزیر امور خارجه شهید ،
ارسال نظر
مخاطبان گرامی، برای انتشار نظرتان لطفا نکات زیر را رعایت فرمایید:
1- نظرات خود را با حروف فارسی تایپ کنید.
2- نظرات حاوی مطالب کذب، توهین یا بی‌احترامی به اشخاص، قومیت‌ها، عقاید دیگران، موارد مغایر با قوانین کشور و آموزه‌های اسلامی منتشر نمی‌شود.
3- نظرات بعد از بررسی و کنترل عدم مغایرت با موارد ذکر شده تایید و منتشر خواهد شد.
نام:
ایمیل:
* نظر:
سیاست داخلی
V
آرشیو