کارشناس مسائل سیاسی عنوان کرد

سرخوردگی رسانه‌های معاند بیگانه از اتحاد جریانات فکری ایران/شهادت شهید رئیسی جامعه متکثر ایرانی را همگرا کرد

کارشناس مسائل سیاسی گفت: جریان معاند سال ها با سناریوهای مختلف تلاش کرد تا جریان غرب گرای داخلی را همراه خود کند و جمهوری اسلامی را به سوی رفراندوم ببرد اما با شهادت رییس جمهور معادلات دشمن بهم ریخت و این جریان از معاند جدا شد و اکنون برای مشارکت سیاسی در انتخابات تلاش می کند.
سرخوردگی رسانه‌های معاند بیگانه از اتحاد جریانات فکری ایران/شهادت شهید رئیسی جامعه متکثر ایرانی را همگرا کرد
1403/03/23 - 10:00
تاریخ و ساعت خبر:
194444
کد خبر:
به گزارش خبرگزاری زنان ایران - پژمان پورجعفری کارشناس مسائل سیاسی در نشست بصیرت افزایی با اشاره به تحولات اخیر در منطقه گفت: در یک سال اخیر در حوزه سیاست های داخلی و سیاست های خارجی تحولاتی رخ داده است.
وی ادامه داد: طوفان الاقصی سبب فروپاشی ذهنی جهانیان نسبت به رژیم صهیونیستی شد. و سبب تحول اندیشه و تفکر دانشجویان، نخبگان امریکا و مردم جهان شد. به عبارت دیگر این عملیات شگفتی ساز تحول منطقه بود.
کارشناس مسائل سیاسی گفت: این شگفتی سازی نه تنها بر تحولات خارجی موثر بود، بلکه در داخل کشور نیز تفکرات تغییر کرد. و در ادامه با عملیات وعده صادق نیز دیدگاه ها تغییر کرد و هیمنه پوشالی اسرائیل از بین رفت.
پورجعفری با اشاره به حضور میلیونی مردم ایران و حضور چشمگیر سران کشورهای مختلف در تشییع شهید جمهور، گفت: اثرات عملیات وعده صادق در تشییع شهید رئیسی نمود پیدا کرد و حضور سران کشورهای مختلف در این تشییع و اعلام تسلیت از سوی کشورهایی که هیچگونه تعاملات سیاسی با جمهوری اسلامی نداشتند نشانگر عظمت جایگاه ایران است.
وی در ادامه افزود: رفتار سیاسی ایرانیان در دفاع از مظلوم که ریشه در فرهنگ عاشورایی دارد؛ در حادثه شهادت مظلومانه رئیس جمهور فضای عمومی کشور را تحت تاثیر خود قرار داد.
کارشناس مسائل سیاسی گفت: شهادت شهید رئیسی و همراهانش جریان منفی جامعه را تغییر داد. این اتفاق غیرقابل پیشبینی بود و دل ها را تحت تاثیر قرار داد و نگاه ها تغییر کرد.
پورجعفری تصریح کرد: مردمی که تحت تاثیر شبهه افکنی رسانه های معاند و القای حس ناامیدی از سوی جریان غرب گرای داخلی قرار گرفته بودند و از طرفی نسبت به انقلاب ناامید شده بودند با شهادت رییس جمهور نوعی آشتی بین بخشی از مردم و حاکمیت اتفاق افتاد.
کارشناس مسائل سیاسی با اشاره به انتخابات پیش رو و تاکید بر مشارکت حداکثری، گفت: این انتخابات وقتی اثرگذار است که پیوند مردم و حاکمیت اتفاق افتد. وی ادامه داد: در این دوره از انتخابات جریانات مختلف کاندیداهایی دارند که با وجود رقبای جدی، مشارکت حداکثری نیز اتفاق می افتد و در نتیجه انتخابات شکوهمندی برگزار می شود تا ادامه دهنده راه رییس جمهور قبلی و برطرف کننده نقاط ضعف دولت قبل باشد.
پورجعفری تصریح کرد: جریان معاند سال ها با سناریوهای مختلف تلاش کرد تا جریان غرب گرای داخلی را همراه خود کند و جمهوری اسلامی را به سوی رفراندوم ببرد اما با شهادت رییس جمهور معادلات دشمن بهم ریخت و این جریان از معاند جدا شد و اکنون برای مشارکت سیاسی در انتخابات تلاش می کند.
کارشناس مسائل سیاسی در پایان خاطرنشان کرد: مردم با بصیرت ایران با تجزیه و تحلیل مصاحبه ها و مناظرات کاندیداها، و انتخاب اصلح در ۸ تیر ماه حماسه دیگری خلق خواهند کرد.
خبرنگار: زهرا بختیاری

بازگشت به ابتدای صفحه بازگشت به ابتدای صفحه
برچسب ها:
کارشناس مسائل سیاسی، انتخابات، بصیرت،
ارسال نظر
مخاطبان گرامی، برای انتشار نظرتان لطفا نکات زیر را رعایت فرمایید:
1- نظرات خود را با حروف فارسی تایپ کنید.
2- نظرات حاوی مطالب کذب، توهین یا بی‌احترامی به اشخاص، قومیت‌ها، عقاید دیگران، موارد مغایر با قوانین کشور و آموزه‌های اسلامی منتشر نمی‌شود.
3- نظرات بعد از بررسی و کنترل عدم مغایرت با موارد ذکر شده تایید و منتشر خواهد شد.
نام:
ایمیل:
* نظر:
سیاسی
V
آرشیو