الگوی زن انقلابی در صدا و سیما بازنمایی می‌شود

معاون رئیس جمهور در امور زنان و رئیس سازمان صداوسیما در جلسه ای درباره موضوع زن مباحثی را مطرح کردند.
الگوی زن انقلابی در صدا و سیما بازنمایی می‌شود
1401/10/15 - 18:19
تاریخ و ساعت خبر:
144151
کد خبر:
به گزارش خبرگزاری زنان ایران - انسیه خزعلی، معاون رئیس جمهور در امور زنان و خانواده و پیمان جبلی، رئیس سازمان صداوسیما، دیدار کردند و در این دیدار درباره راه‌های همکاری هرچه نزدیک‌تر دو دستگاه در راستای مأموریت‌های مشترک در حوزه زنان و خانواده و طرح و پیگیری همدلانه مطالبات زنان از قاب رسانه ملی مباحثی مطرح شد.
معاون رئیس جمهور در امور زنان و خانواده در این دیدار ضمن تشکر از همکاری و تعامل رسانه ملی افزود: باید با معرفی زنان موفق در اقشار مختلف از جمله کارآفرینان، نخبگان، هنرمندان و… جامعه را به خودباوری برسانیم.
وی با اعلام آمادگی برای تعامل معاونت زنان و خانواده ریاست جمهوری با صداوسیما اظهار کرد: امور زنان و خانواده با در اختیارگذاشتن محتواهای تصویری مؤثر درباره زنان و حضور کارآمد آنان در جامعه می‌تواند رسانه ملی را در الگوسازی و شناسایی نخبگان و زنان پیشرو یاری کند.
بازنمایی الگوی زن انقلابی از جمله مأموریت‌های مهم رسانه ملی است
‌رئیس سازمان صداوسیما در دیدار معاون امور زنان و خانواده رئیس جمهور، بر بازنمایی هرچه درخشان‌تر و بازنمود واقعی از ابعاد اجتماعی، سیاسی و فرهنگی حضور زن مسلمان در خانواده و جامعه و ضریب‌دادن به الگوی زن موفق و انقلابی به‌عنوان مأموریت‌های مهم رسانه ملی در دوره تحول این سازمان تأکید کرد.
پیمان جبلی با اشاره به اهمیت موضوع مشترک زن و خانواده میان رسانه ملی و معاونت زنان و خانواده ریاست جمهوری، عنوان کرد: تاکنون فعالیت‌های متنوع و راهگشایی در این حوزه انجام شده است؛ اما رسانه ملی همچنان خود را در میانه راه می‌بیند و سعی کرده در دوره تحول، ابعادی نو و مغفول مانده از زن ایرانی را نیز در قاب رسانه بازنمایی کند.
وی در بخش دیگری از این دیدار با اشاره به اهمیت تعامل و هم‌افزیی دستگاه‌های فرهنگی در خصوص حوزه زنان و خانواده عنوان کرد: اتفاقات اخیر به ما یادآوری کرد که همه دستگاه‌های فرهنگی باید کارهای مؤثرتر و ماندگارتری در این زمینه انجام دهند. در این میان رسانه ملی مصمم است در امر تولید محتوا تأثیرگذارتر باشد.
رئیس سازمان صداوسیما ابراز امیدواری کرد: این همکاری و هماهنگی متقابل، چشم‌اندازی روشن در فضای زن و خانواده رقم بزند.
در ادامه معاونین طرفین با بیان نظرات درباره مسائل حوزه زنان و خانواده راهکارهایی برای تعامل و همراهی بیشتر ارائه دادند.
مهر
انتهای پیام/م

بازگشت به ابتدای صفحه بازگشت به ابتدای صفحه
برچسب ها:
زنان، انسیه خزعلی، صدا و سیما،
ارسال نظر
مخاطبان گرامی، برای انتشار نظرتان لطفا نکات زیر را رعایت فرمایید:
1- نظرات خود را با حروف فارسی تایپ کنید.
2- نظرات حاوی مطالب کذب، توهین یا بی‌احترامی به اشخاص، قومیت‌ها، عقاید دیگران، موارد مغایر با قوانین کشور و آموزه‌های اسلامی منتشر نمی‌شود.
3- نظرات بعد از بررسی و کنترل عدم مغایرت با موارد ذکر شده تایید و منتشر خواهد شد.
نام:
ایمیل:
* نظر:
هنر و رسانه
V
آرشیو