مسئول دفتر نمایندگی ولی فقیه در سپاه سلمان

توکل به خدا، خدمت به مردم، ولایت مداری و ولایت افزایی از مهمترین ابعاد شخصیتی رئیس جمهور شهید است

مسئول دفتر نمایندگی ولی فقیه در سپاه سلمان گفت : هیچ گاه نباید نگران آینده کشور بود چرا که این کشور دارای ولی فقیه می باشد . قلهٔ این مملکت ولایت است، شهید رجایی، باهنر، بهشتی و شهید رئیسی و حاج‌قاسم عزیز روئیده‌های دامنه این قله هستند.
توکل به خدا، خدمت به مردم، ولایت مداری و ولایت افزایی از مهمترین ابعاد شخصیتی رئیس جمهور شهید است
1403/03/09 - 11:45
تاریخ و ساعت خبر:
193928
کد خبر:
به گزارش خبرگزاری زنان ایران - سیستان و بلوچستان حجت‌الاسلام‌والمسلمین علی اکبرپور مسئول نمایندگی ولی فقیه در سپاه سلمان ، در مراسم بزرگداشت شهید جمهور آیت‌الله رئیسی و هیئت همراه ایشان که در حسینیه عاشقان ثارالله(ع) زاهدان برگزار شد در خصوص آن شهید والامقام گفت: باید اندیشید چگونه می‌شود که یک انسان چنین جایگاه و هویت جهانی کند که جهان در مقابل عظمتش کرنش نشان می‌دهد و به جایی رسید که سازمان ملل برای شهادتش قیام و سکوت کرد و در حال برنامه‌ریزی برای بزرگداشت و ترحیم هستند و همهٔ افراد با همه سلیقه‌ها و تفکر مختلف غمگین و همهٔ کشورهای غیرمسلمان خود را مکلف می‌دانستند تا ادای احترام کنند.
مسئول دفتر نماینده ولی‌فقیه در سپاه سلمان تصریح کرد: تا کنون سابقه نداشته است کشوری برای رئیس‌جمهور کشور دیگری دستور عزای عمومی اعلام کند و کسانی که تا به‌ حال در کشور در طول ۴۵ساله انقلاب اسلامی قدم نگذاشته بودند برای ادای احترام به این شخصیت آمدند این شخصیت چه کسی بود و چه ویژگی‌هایی داشت که جهان برای احترامش تعظیم کرد . پاسخ این سؤال را باید در سخنان امیرالمؤمنین (ع) جستجو کرد که می‌فرمایند، هرکس رابطه خود باخدا را درست کند خدا رابطه آن را با جهان و انسان و بشریت درست می‌کند شهید رئیسی رابطه خود را باخدا حل کرد.
اکبرپور افزود : شهید آیت الله ابراهیم رئیسی دارای ویژگی های خاصی بود که به طور خلاصه به آنان اشاره می کنم . یک بعد از شخصیت ایشان توکل به خدا و توسل به ولی‌الله و خدمت به خلق الله بود. بعد دیگر ولایت‌مدار و ولی مداری بود که می‌گفت من سرباز ولایت هستم و خود را ولایت‌مدار و سرباز ولایت می‌دانستند و در آخر نور ولایت معجزه کرد .ولایت افزایی از ابعاد شخصیتی دیگر ایشان بود به نحوی کار می‌کرد که همه شیفتهٔ او می‌شدند به‌طوری‌که در جریان سیل اخیر که رئیس‌جمهور به جنوب سیستان و بلوچستان آمدند، یکی از جوان به ایشان گفت من به شما معتقد نبودم؛ اما الان که در سیل همراه من قدم می‌زنید ارادتمند شما شده‌ام، این ولایت افزایی در وجود ایشان نهادینه شده بود.
وی تاکید کرد: هیچ گاه نباید نگران آینده کشور بود چرا که این کشور دارای ولی فقیه می باشد . قلهٔ این مملکت ولایت است، شهید رجایی، باهنر، بهشتی و شهید رئیسی و حاج‌قاسم روئیده‌های دامنه این قله هستند و به یقین با رفتن این خدمتگزار هیچ گاه به سد آهنین این ملت خللی ایجاد نخواهد شد و خدمتگزاران دیگر پا در رکاب ولایت به‌عنوان سرباز ولی در میدان هستند و با رفتن هر خدمتگزاری چرخ و حرکت این نظام نخواهد ایستاد.چند سال قبل با شهادت حاج‌قاسم بعضی تصور می‌کردند جبهه مقاومت دیگر رشد و بالندگی ندارد حال دوست و دشمن معترف هستند که جبهه مقاومت زنده‌تر از گذشته پیش می‌رود و یکی از دلایل آن وجود ارزشمند وزیر خارجه امیر عبداللهیان علی‌رغم اینکه دیپلمات بود انقلابی و ولایت‌مدار بود، دیپلمات ما اگر انقلابی انتخاب شود و سرباز ولایت و ولایت‌مدار باشند قطعاً معجزه وعده صادق رخ می‌دهد.
مسئول دفتر نمایندگی ولی‌فقیه در سپاه سلمان تصریح کرد: وعده صادق یعنی حاج‌قاسم رفت؛ ولی سربازان ولایت پا به ولایت هستند همان‌طور که وقتی در بهبوهه خبر سقوط پرواز آیت الله رئیسی بودیم؛ ولی‌فقیه در سخنرانی می‌فرمایند آرامش خود را حفظ کنید در ادامهٔ مسیر کشور خللی پیش نخواهد آمد این نقش ولایت است با رفتن شهید رجایی رئیس‌جمهوری به‌مثل شهید رئیسی روئید با رفتن شهید رئیسی باید رئیسی جمهوری بروید که با استحکام قدم در این عرصه بگذارد امروز دیگر مردم هوشیار و بیدارتر از گذشته هستند مردم خادم شریف را شناختند و به همین دلیل در شهادت رئیس‌جمهور حماسه آفریدند ،امروز دیگر مردم ایران خائن و خادم را از هم تشخیص می‌دهند و کسانی که پا به عرصه بگذارند باید مانند رئیسی عمل کند.
اکبرپور خاطرنشان کرد: ما انتخابات ۸ تیرماه را در پیش داریم وظیفه ما سنگین‌تر از گذشته است ما رئیس‌جمهوری در تراز رئیسی نداشته‌ایم امروز باید دست به انتخاب بزنیم و انتخاب شما ملت باید رئیس‌جمهوری در تراز آیت‌الله رئیسی باشد که خستگی‌ناپذیر و ولایت‌مدار باشد.
باید روی انتخاب مراقب باشیم امت بیدار و بصیر باید بیش از گذشته بصیر باشیم و بشناسیم و بدانیم که با رأی شما شخصیتی بر این مسند بنشیند که ویژگی‌های این شهید را به‌خوبی در خود پیاده کند و این مسیر توفنده را که جهان برایش آغوش گشوده است با سرعت و دقت ادامه دهد.
انتهای پیام/*

بازگشت به ابتدای صفحه بازگشت به ابتدای صفحه
برچسب ها:
مسئول دفتر نمایندگی ولی فقیه در سپاه سلمان ، ابعاد شخصیتی شهید آیت الله رئیسی
ارسال نظر
مخاطبان گرامی، برای انتشار نظرتان لطفا نکات زیر را رعایت فرمایید:
1- نظرات خود را با حروف فارسی تایپ کنید.
2- نظرات حاوی مطالب کذب، توهین یا بی‌احترامی به اشخاص، قومیت‌ها، عقاید دیگران، موارد مغایر با قوانین کشور و آموزه‌های اسلامی منتشر نمی‌شود.
3- نظرات بعد از بررسی و کنترل عدم مغایرت با موارد ذکر شده تایید و منتشر خواهد شد.
نام:
ایمیل:
* نظر:
سیستان و بلوچستان
V
آرشیو