در غرب تیراندازی به سمت زنان آزاد است/ حقوق بشر برای دیگران

متاسفانه مقابله با تروریست بهانه واهی از سوی غرب برای کشتار و سرکوب افراد بویژه مسلمانان است. پلیس فرانسه در حالی به یک زن بدون اسلحه تیراندازی می کند که می توانست از راه های مسالمت آمیز دیگری وارد عمل شود
در غرب تیراندازی به سمت زنان آزاد است/ حقوق بشر برای دیگران
1402/08/13 - 10:42
تاریخ و ساعت خبر:
175912
کد خبر:
به گزارش خبرگزاری زنان ایران - امیرحمزه نژاد: کشورهای غربی بویژه فرانسه که خود را مهد دموکراسی و لیبرالیسم معرفی می کنند همواره با موارد وحشتناکی از نقض حقوق بشر از جمله حقوق زنان مواجه هستند اما برای چنین اتفاقاتی نه تنها التهاب ایجاد نمی کنند بلکه هر نوع اعتراضی را هم در نطفه سرکوب می کنند‌.
در همین راستا، روز سه شنبه پلیس فرانسه به یک زن محجبه غیرمسلح در ایستگاه قطار «فرانسوا- میتران» در پاریس تیراندازی کرد.
بر اساس اعلام این رسانه، بهانه واهی پلیس فرانسه از این اقدام، تهدید مردم از سوی این زن غیرمسلح ادعا شده است! اما از وی بمب یا سلاحی کشف نشد!
متاسفانه مقابله با تروریست بهانه واهی از سوی غرب برای کشتار و سرکوب افراد بویژه مسلمانان است. پلیس فرانسه در حالی به یک زن بدون اسلحه تیراندازی می کند که می توانست از راه های مسالمت آمیز دیگری وارد عمل شود.
پلیس فرانسه ۸ بار به این زن غیرمسلح تیراندازی کرده است. پلیس این کشور گفته است که گلوله ها به شکم او شلیک شده است؛ اما ادعا کرد که وضعیت سلامتی وی در حالت پایداری است!
جالب اینجاست که پلیس در کشورهای غربی با شدت بسیار بالایی با مخالفان برخورد می کند و به ضرب و شتم مردم می پردازد اما در ایران اگر کوچکترین اتفاقی رخ دهد به همین بهانه رسانه های بیگانه به سم پاشی و متهم سازی حاکمیت اقدام می کنند.
جالب است که همین کشورها فقط برای دیگران منادی حقوق بشر هستند اما برای خود به هیچ وجه هیچ انتقادی را نمی پذیرند.
این در حالی است که مردم فرانسه به شدت نسبت به رفتار پلیس که بیشتر آسیب زا و ناامن کننده است، انتقاد دارند. مردم می پرسند چرا دست پلیس فرانسه برای استفاده از سلاح گرم بازتر شده؟
اینکه به زعم پلیس یک زن محجبه و مسلمان مساوی با تروریست است و بدون هیچ مدرکی به وی می توان شلیک کرد؛ موضوعی است که نمی توان به راحتی پذیرفت و این مساله نشان می دهد عملکرد پلیس و حقوق بشر در فرانسه سیاسی است.
انتهای پیام/*

بازگشت به ابتدای صفحه بازگشت به ابتدای صفحه
برچسب ها:
اسلام ستیزی ، حقوق بشر غربی، نقض حقوق بشر ، نقض حقوق زنان، کشتن زنان، کشتن غیرنظامیان
ارسال نظر
مخاطبان گرامی، برای انتشار نظرتان لطفا نکات زیر را رعایت فرمایید:
1- نظرات خود را با حروف فارسی تایپ کنید.
2- نظرات حاوی مطالب کذب، توهین یا بی‌احترامی به اشخاص، قومیت‌ها، عقاید دیگران، موارد مغایر با قوانین کشور و آموزه‌های اسلامی منتشر نمی‌شود.
3- نظرات بعد از بررسی و کنترل عدم مغایرت با موارد ذکر شده تایید و منتشر خواهد شد.
نام:
ایمیل:
* نظر:
بین الملل
V
آرشیو